trende
15.12.2020
365
Edge Welded Bellows

Edge Welded Bellows vakum flanşları veya her türlü uç bağlantı parçaları arasındaki esnek bağlantı elemanlarıdır. Kenar kaynaklı körük sert bir gövde değildir, ancak belirli bir çalışma strokunun üstesinden gelebilir. Üç ana uygulama alanı tanımlanabilir: geçişli olarak, genleşme derzi olarak veya titreşim yalıtıcısı olarak.

Kenar kaynaklı körükler Kenar kaynaklı körükler, hareketleri vakuma sokmak veya vakum odasını mekanik parçalardan ayırmak için geçiş görevi görür.


Kenar kaynaklı körük, termal genleşmeyi ve montaj toleranslarını (örneğin, yükseklik farkları veya açısal sapmalar) dengelemek için dengeleyici olarak kullanılabilir.


Kenar kaynaklı körükler genellikle titreşim ayrıştırması için kullanılır e. g. vakum pompası ve ölçüm cihazı arasında. Kompansatörün özel tasarımı, artan sayıda diyafram çifti ile daha iyi bir zayıflamaya neden olur, ancak kendi kendine rezonans riskini artırır.


Kenar kaynaklı körüklerin avantajları:
  • Yüksek esneklik.
  • En kısa montaj alanı.
  • En yüksek vakum değerleri için kullanılabilirlik.
  • Düşük yay kuvveti.
Açıklama

Standart ürünlerin dışında uygulamalarınıza özel üretimlerimiz mevcuttur. İhyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yasin Özkan
Yasin Özkan
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?